Bundle-Samsung T7 Shield 1TB USB-C Portable SSD Beige & Cyberpower 8P +2 USB port surge protector
SKU: MU-PE1T0K/WW-CPSURGE08USB
In Stock
Notify me when back in stock
Samsung T7 Shield 1TB Moonrock Beige USB Type-C Portable SSD
|
Capacity:1TB Interface:USB Type-C Colour:Moonrock Beige |
| SKU | MU-PE1T0KWW-CPSURGE0-7233 |
| Model # | MU-PE1T0K/WW-CPSURGE08USB |
| Brand | Samsung |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.160m |
| Shipping Length | 0.270m |
| Unit Of Measure | ea |
| Type | store |
3 Years Limited Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Shopping Express users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.