Bundle -- HP ProBook 440 G11 4G LTE 14" Touch Ultra7 155U 16GB 512GB Laptop + 3 Yr Next Business Day Onsite Notebook Service
SKU: A45RXPT-U86DVE
In Stock
Notify me when back in stock
FREE GIFT:
Edifier W600BT Blue Bluetooth Wireless 3.5mm Headset
FREE with this item
HP ProBook 440 G11 4G LTE 14" WUXGA IPS Touch Ultra 7 155U 16GB 512GB SSD AI Boost WiFi 6E W11P Laptop
|
CPU:Intel Core Ultra 7 processor 155U RAM:16GB Integrated Graphics:Intel Graphics SSD:512GB Screen Size (Inches):14" Screen Resolution:1920 x 1200 Screen Panel Type:IPS Touch Screen:Yes USB Type-C:2 USB Type-C Power Delivery Support:Yes USB Type-C DisplayPort Support:Yes USB Type-A:2 HDMI:1x HDMI 2.1 WLAN (WiFi):802.11ax Ethernet Port/RJ45:1 Webcam:5MP Audio In/Out Type:Combined 3.5mm Fingerprint Reader:Yes Colour:Silver Weight (kg):1.39kg Operating System:Windows 11 Pro |
| SKU | A45RXPT-U86DVE |
| Model # | A45RXPT-U86DVE |
| Barcode # | 00198415237422 |
| Brand | HP |
| Shipping Weight | 2.0100kg |
| Shipping Width | 0.300m |
| Shipping Height | 0.090m |
| Shipping Length | 0.450m |
| Unit Of Measure | ea |
| Type | store |
3 Years Limited Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Shopping Express users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Free Wireless Headset with Every Laptop Purchase