Bundle -- 2x TP-Link TC72 Pan/Tilt AI 4MP Wireless Surveillance Camera
SKU: TC72x2pk
Was $118.00
In Stock
Notify me when back in stock
TP-Link TC72 Pan/Tilt AI 4MP Wireless Surveillance Camera
|
2K UHD Video:Yes Wireless:Yes Night Vision:Yes Field of View:75Degrees |
| SKU | TC72x2pk |
| Model # | TC72x2pk |
| Barcode # | 04895252507348 |
| Brand | TP-Link |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.150m |
| Shipping Height | 0.150m |
| Shipping Length | 0.150m |
| Unit Of Measure | ea |
| Type | store |
2 Years Limited Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Shopping Express users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.