ASUSTOR Lockerstor 6 Gen2 6 Bay Diskless NAS
SKU: AS6706T V2
Was $1,615.00
In Stock
Notify me when back in stock
Number of Bays:6
CPU:Intel Celeron N5105/N5095
CPU Clock Speed (GHz):2.90GHz
CPU Number of Cores:4
RAM:8GB
Support 3.5" SATA Hard Drive:Yes
Support 2.5" SATA Hard Drive:Yes
Support 2.5" SATA SSD:Yes
Ethernet Port/RJ45:2
USB Type-A:3
| SKU | AS6706T-V2 |
| Model # | AS6706T V2 |
| Brand | ASUSTOR |
| Shipping Weight | 5.5000kg |
| Shipping Width | 0.220m |
| Shipping Height | 0.250m |
| Shipping Length | 0.260m |
| Unit Of Measure | ea |
| Type | store |
3 Years Limited Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Shopping Express users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.