Asus TUF Gaming BE6500 BE6500 MU-MIMO OFDMA Dual-Band WiFi 7 Modem Router
SKU: 90IG0920-MFAC00
In Stock
Notify me when back in stock
WiFi Speed:BE6500
Wireless Networking Standard:802.11be
WiFi Band:Dual-Band
WiFi:Yes
MU-MIMO:Yes
OFDMA:Yes
RJ45 WAN Ports:1
RJ45 LAN Ports:1
| SKU | TUF-BE6500 |
| Model # | 90IG0920-MFAC00 |
| Barcode # | 04711387546345 |
| Brand | Asus |
| Shipping Weight | 1.5000kg |
| Shipping Width | 0.250m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.350m |
| Unit Of Measure | ea |
| Type | store |
3 Years Limited Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Shopping Express users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.