Asus ExpertCenter P440 23.8" Core 5 210H 16GB 512GB SSD W11P All In One PC
SKU: P440VAK-BPCJ97X
RRP $2,709.00
In Stock
Notify me when back in stock
Screen Size (Inches):23.8"
Screen Resolution:1080p FHD 1920 x 1080
CPU:Intel Core 5 210H
RAM:16GB
Integrated Graphics:Intel Graphics
SSD:512GB
WLAN (WiFi):802.11be
HDMI:2
USB Type-C:1
USB Type-A:4
Audio In/Out Type:Combined 3.5mm
Ethernet Port/RJ45:1
Webcam:5MP
Operating System:Windows 11 Pro
| SKU | P440VAK-BPCJ97X |
| Model # | P440VAK-BPCJ97X |
| Barcode # | 04711636398060 |
| Brand | Asus |
| Shipping Weight | 7.4000kg |
| Shipping Width | 0.590m |
| Shipping Height | 0.460m |
| Shipping Length | 0.260m |
| Unit Of Measure | ea |
| Type | store |
3 Years Limited Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Shopping Express users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.