Asus E1504FA-BQ3890W 15.6" 1080p LED Ryzen 5 40 16GB 512GB SSD WiFi 6E W11H Laptop
SKU: E1504FA-BQ3890W
In Stock
Notify me when back in stock
CPU:AMD Ryzen 5 40
RAM:16GB
Integrated Graphics:AMD Radeon Graphics
SSD:512GB
Screen Size (Inches):15.6"
Screen Resolution:1080p FHD 1920 x 1080
Screen Panel Type:LED
USB Type-C:1
USB Type-A:2
HDMI:1x HDMI 1.4
WLAN (WiFi):802.11ax
Webcam:720p HD Webcam
Audio In/Out Type:Combined 3.5mm
Colour:Black
Weight (kg):1.63kg
Operating System:Windows 11 Home
| SKU | E1504FA-BQ3890W |
| Model # | E1504FA-BQ3890W |
| Barcode # | 00000000000N/A |
| Brand | Asus |
| Shipping Weight | 2.0000kg |
| Shipping Width | 0.410m |
| Shipping Height | 0.060m |
| Shipping Length | 0.280m |
| Unit Of Measure | ea |
| Type | store |
1 Year Limited Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Shopping Express users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.