Apple MacBook Air 13" Retina Display M5 16GB 1TB SSD WiFi 7 macOS Laptop
SKU: MDH84X/A
In Stock
Notify me when back in stock
CPU:Apple M5 Chip
RAM:16GB
SSD:1TB
Screen Size (Inches):13"
Screen Resolution:2560 x 1664
Screen Panel Type:Retina Display
USB Type-C:2
USB Type-C DisplayPort Support:Yes
WLAN (WiFi):802.11be
Webcam:Yes
Audio In/Out Type:Combined 3.5mm
Fingerprint Reader:Yes
Backlit Keyboard LED:Yes
Colour:Silver
Weight (kg):1.23kg
Operating System:macOS
| SKU | MDH84X-A |
| Model # | MDH84X/A |
| Barcode # | 00195950688023 |
| Brand | Apple |
| Shipping Weight | 2.0000kg |
| Shipping Width | 0.350m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.250m |
| Unit Of Measure | ea |
| Type | store |
1 Year Limited Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Shopping Express users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.