Apple iPad Pro 13" 5G 256GB Space Black iPadOS Tablet
SKU: ME7W4X/A
RRP $2,549.00
In Stock
Notify me when back in stock
WWAN (Mobile Data):5G
Capacity-ram:12GB
Screen Size (Inches):13"
Screen Resolution:2752 x 2064
Chipset:Apple M5
Battery Capacity:38.99mAh
Front Camera:12MP
Rear Camera:12MP
4K UHD Video:Yes
Charging Port:USB Type-C
Dimensions:281.6 x 215.5 x 5.1 mm
Operating System:iPadOS
Colour:Space Black
| SKU | ME7W4X-A |
| Model # | ME7W4X/A |
| Barcode # | 00195950403879 |
| Brand | Apple |
| Shipping Weight | 2.0000kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.300m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Unit Of Measure | ea |
| Type | store |
1 Year Limited Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Shopping Express users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.