Apple iPad Pro 13" 256GB Space Black iPadOS Tablet With Standard Glass
SKU: MDYJ4X/A
In Stock
Notify me when back in stock
Capacity-ram:12GB
Screen Size (Inches):13"
Screen Resolution:2752 x 2064
Chipset:Apple M5
Battery Capacity:38.99mAh
Front Camera:12MP
Rear Camera:12MP
4K UHD Video:Yes
1080p FHD Video:No
720p HD Video:No
Charging Port:USB Type-C
Dimensions:281.6 x 215.5 x 5.1 mm
Operating System:iPadOS
Colour:Space Black
| SKU | MDYJ4X-A |
| Model # | MDYJ4X/A |
| Barcode # | 00195950398175 |
| Brand | Apple |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.230m |
| Shipping Height | 0.280m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Unit Of Measure | ea |
| Type | store |
1 Year Limited Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Shopping Express users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.