Apple iPad Pro 11" 512GB Space Black iPadOS Tablet
SKU: MDWM4X/A
RRP $2,049.00
In Stock
Notify me when back in stock
Capacity-ram:12GB
Screen Size (Inches):11"
Screen Resolution:2420 x 1668
Chipset:Apple M5
Battery Capacity:31.29mAh
Front Camera:12MP
Rear Camera:12MP
4K UHD Video:Yes
Charging Port:USB Type-C
Dimensions:249.7 x 177.5 x 5.3 mm
Operating System:iPadOS
Colour:Space Black
| SKU | MDWM4X-A |
| Model # | MDWM4X/A |
| Barcode # | 00195950395938 |
| Brand | Apple |
| Shipping Weight | 2.0000kg |
| Shipping Width | 0.270m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.170m |
| Unit Of Measure | ea |
| Type | store |
1 Year Limited Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Shopping Express users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.