Apple iPad Pro 11" 256GB Space Black iPadOS Tablet With Standard Glass
SKU: MDWK4X/A
In Stock
Notify me when back in stock
Capacity-ram:12GB
Screen Size (Inches):11"
Screen Resolution:2420 x 1668
Chipset:Apple M5
Battery Capacity:31.29mAh
Front Camera:12MP
Rear Camera:12MP
4K UHD Video:Yes
Charging Port:USB Type-C
Dimensions:249.7 x 177.5 x 5.3 mm
Operating System:iPadOS
Colour:Space Black
| SKU | MDWK4X-A |
| Model # | MDWK4X/A |
| Barcode # | 00195950395495 |
| Brand | Apple |
| Shipping Weight | 2.0000kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.300m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Unit Of Measure | ea |
| Type | store |
1 Year Limited Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Shopping Express users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.