APC Back-UPS Pro Gaming BGM2200-AZ RGB Tower White 1320W 2200VA 6 Outlets UPS
Redeem $30 Digital Voucher by 30/4/2026*
SKU: BGM2200-AZ
RRP $856.90
In Stock
Notify me when back in stock
Wattage (W):1320W
Volt-amps (VA):2200VA
Number of Outlets:6 Outlets
| SKU | BGM2200-AZ |
| Model # | BGM2200-AZ |
| Brand | APC |
| Shipping Weight | 13.0000kg |
| Shipping Width | 0.150m |
| Shipping Height | 0.340m |
| Shipping Length | 0.450m |
| Unit Of Measure | ea |
| Type | store |
Purchased one of our eligible APC products online between 20 March and 30 April 2026? You can claim your digital voucher here for the following models.
Please note: only one claim submission is allowed per customer.
You can include up to three receipts in that submission, covering a maximum of three eligible purchases.

2 Years Limited Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Shopping Express users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
