8Ware CAT6 RJ45 UTP Premium Thin 5m Grey Ethernet Cable
SKU: CAT6THINGE-5M
In Stock
Notify me when back in stock
| SKU | CAT6THINGE-5M |
| Model # | CAT6THINGE-5M |
| Barcode # | 00754523500133 |
| Brand | 8Ware |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Unit Of Measure | ea |
| Type | store |
1 Year Limited Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Shopping Express users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.