8Ware Cat 6a UTP 1m Orange Ethernet Cable
SKU: PL6A-1ORG
In Stock
Notify me when back in stock
| SKU | PL6A-1ORG |
| Model # | PL6A-1ORG |
| Barcode # | 09341756013045 |
| Brand | 8Ware |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Unit Of Measure | ea |
| Type | store |
1 Year Limited Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Shopping Express users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.