8Ware 3m Red Premium Snagless CAT6A 10Gbps Ethernet Cable
SKU: PL6A-3RD
In Stock
Notify me when back in stock
| SKU | PL6A-3RD |
| Model # | PL6A-3RD |
| Barcode # | 00744109262456 |
| Brand | 8Ware |
| Shipping Weight | 0.3500kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Unit Of Measure | ea |
| Type | store |
1 Year Limited Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Shopping Express users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.