TP-Link EAP725-Outdoor BE3600 OFDMA Dual-Band WiFi Access Point
SKU: EAP725-Outdoor
RRP $390.85
In Stock
Notify me when back in stock
WiFi Speed:BE3600
Wireless Networking Standard:802.11be
WiFi Band:Dual-Band
OFDMA:Yes
RJ45 LAN Ports:1
| SKU | EAP725-Outdoor |
| Model # | EAP725-Outdoor |
| Barcode # | 01210002610995 |
| Brand | TP-Link |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.250m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Unit Of Measure | ea |
| Type | store |
3 Years Limited Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Shopping Express users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.