Synology DiskStation DS725+ 2 Bay Diskless NAS
SKU: DS725+
In Stock
Notify me when back in stock
Number of Bays:2
CPU:AMD Ryzen R1600
CPU Clock Speed (GHz):2.6GHz
CPU Number of Cores:2
RAM:4GB
Support 3.5" SATA Hard Drive:Yes
Support 2.5" SATA Hard Drive:No
Support 2.5" SATA SSD:Yes
Ethernet Port/RJ45:2
USB Type-A:1
| SKU | DS725Plus |
| Model # | DS725+ |
| Barcode # | 08717755656582 |
| Brand | Synology |
| Shipping Weight | 2.0000kg |
| Shipping Width | 0.150m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.260m |
| Unit Of Measure | ea |
| Type | store |
3 Years Limited Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Shopping Express users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.