SanDisk Blue SA510 1TB 560MB/s SATA 2.5" SSD
SKU: WDS100T3B0A-00AXR0
RRP $459.00
In Stock
Notify me when back in stock
Capacity:1TB
Read Speed (MB/s):560MB/s
Write Speed (MB/s):520MB/s
Terrabytes Written:400TBW
Interface:SATA
Form Factor:2.5"
| SKU | WDS100T3B0A-00AXR0 |
| Model # | WDS100T3B0A-00AXR0 |
| Barcode # | 00718037884653 |
| Brand | SanDisk |
| Shipping Weight | 0.3000kg |
| Shipping Width | 0.800m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.070m |
| Unit Of Measure | ea |
| Type | store |
5 Years Limited Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Shopping Express users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.