HP EliteBook 8 G1i 14" WUXGA IPS Ultra 5 225U 16GB Intel Arc A40 512GB SSD HDD WiFi 7 W11P Laptop
SKU: BQ4E3PT
In Stock
Notify me when back in stock
FREE GIFT:
Edifier W600BT Blue Bluetooth Wireless 3.5mm Headset
FREE with this item
CPU:Intel Core Ultra 5 225U
RAM:16GB
Graphics Card:Intel® Arc™ A40
Graphics Card Memory (VRAM):
Integrated Graphics:
SSD:512GB
Hard Drive:
Screen Size (Inches):14"
Screen Resolution:1920 x 1200
Screen Panel Type:IPS
USB Type-C:2
USB Type-C Power Delivery Support:Yes
USB Type-C DisplayPort Support:Yes
USB Type-C Thunderbolt 4 Support:Yes
USB Type-A:1
HDMI:1x HDMI 2.1
WLAN (WiFi):802.11be
Webcam:5MP
Fingerprint Reader:Yes
Backlit Keyboard LED:Yes
Colour:Glacier silver
Weight (kg):1.39kg
Operating System:Windows 11 Pro
| SKU | BQ4E3PT |
| Model # | BQ4E3PT |
| Barcode # | 00199251444661 |
| Brand | HP |
| Shipping Weight | 1.8900kg |
| Shipping Width | 0.270m |
| Shipping Height | 0.060m |
| Shipping Length | 0.360m |
| Unit Of Measure | ea |
| Type | store |
1 Year Limited Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Shopping Express users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Free Wireless Headset with Every Laptop Purchase